Forum obsahující rady a zkušenosti o psech

Facebook skupina

Petice za účinný zákon na ochranu zvířat

<<

Ovečka

Uživatelský avatar

Příspěvky: 200

Registrován: stř 27. črc 2011 14:12:09

Příspěvek čtv 28. črc 2011 10:45:24

Petice za účinný zákon na ochranu zvířat

Celé znění petice je: Petice za účinný zákon na ochranu zvířat
a jeho aplikaci při týrání zvířat

Díky neustálému přibývání a množení pejsků a kočiček se pár dobrých duší rozhodlo vytvořit petici proti množírnám, pro kastrace, pro větší kontroly chovatelských stanic i množitelů. Dále se petice zabývá zákazem vlastnictví dalších psů, pokud byl majitel již odsouzen za týrání zvířat. Petice žádá celostátní čipování a vytvoření kastračního fondu, ze kterého se budou brát peníze na divoké a opuštěné kočky a pro jejich kastraci.

Situace je opravdu alarmující, každý den do útulků přibývají desítky psů. Kočičí depozita jsou plná a stále se čím dál tím více hledají domácí azyly a mikroazyly pro opuštěné kočky. Dobrovolníci nahánějí divoké kočky a nechávají je kastrovat. Na vesnicích dochází k přemnožení koček, polovina z nich ani nepřežije, druhá polovina dále vrhá jedno kotě za druhým.
Kočky a jejich kastrace je pro dobrou věc. Když je kočka připravená k páření, hrozně trpí tím, že je zavřená doma, hormony se jí bouří, někteří se hádají i o tom, že je to bolí. Chtějí ven a nemohou. Kastrace je pro ně přijatelným řešením, aby neutíkali a nesrazilo je auto. Stejně tak u kocourů je lepší kastrace z důvodu značkování a potřeby utíkat za kočkami.

Přesné znění petice najdete na http://www.utulky.estranky.cz/clanky/petice.html. Můžete podepsat elektronickou petici jako podporu ale ta u nás bohužel neplatí, proto je nejlepší petici vytisknout, podepsat a odeslat na adresu uvedenou na petici.
<<

Lujza

Příspěvky: 177

Registrován: úte 26. črc 2011 16:51:10

Příspěvek pát 29. črc 2011 13:56:22

Re: Petice za účinný zákon na ochranu zvířat

Proč jen mám pocit, že je to pořád málo:(. Pořád málo ochrany pro zvířata. Lidé usvědčeni z týrání. To by je museli odsoudit? Nevím,ale aspon můj dojem je, že to všem projde:/.

Furt dávají ve zprávách o nějakých tyranech, ti tam stále napadají kameramany. Jak zastřelil toho ymsliveckého psa ten dědek. A nic z otho, měl snad soud, který se táhl snad roky a výsledek? Ani se o něm nikde nezmínili, takže bude žádny ještě neni, nebo ani nebyl potrestaný. Možnás i to nepaatuji úplně přesně, už je to dost dlouho.

Prostě přísnější zákony a více pravomocí pro ty, kdo zastávají práva zvířat. Proč je nemůžou rovnou zabavovat? Když vidí, že na tom zvířata nejsou dobře? To maj počkat, až budou na smrtelné posteli?.
<<

Lujza

Příspěvky: 177

Registrován: úte 26. črc 2011 16:51:10

Příspěvek pát 29. črc 2011 14:11:24

Re: Petice za účinný zákon na ochranu zvířat

http://www.pesvnouzi.cz/domain/pesvnouz ... ichano.pdf

Tady je odkaz na článek, kde píší, že máme psát poslanců a senátorům. To mi přijde jako dobrý nápad!!!!!Pišme! Zavalme je!!! At si to uvědomí konečně.
<<

jordanss123

Příspěvky: 413

Registrován: úte 07. úno 2017 8:30:50

Příspěvek stř 01. bře 2017 14:19:24

air max pas cher stressful environments stressfu

Effective Strategy To Increase Low Platelet Count With Natural Methods,air max pas cher
You can increase low platelet count using all natural methods,air max pas cher. However it must be said that if your are suffering from low platelets you need to remain under doctors care. Only an qualified medical professional can keep track of your counts and progress with the appropriate testing,air max pas cher. Their examinations and advice will keep you informed of your current condition and will provide you the needed support to keep you out of emergency situations,air max pas cher.
So starting out,air max pas cher, using natural methods would be supplementary,air max pas cher, an additional treatment method to your present medical treatments. If you choose to favor natural over standard methods you need to communicate this to your doctor so he or she can cooperate with you.
Although more doctors are willing to incorporate natural methods in their treatments than ever before,air max pas cher, most doctors are reluctant to stray away from what they were taught in medical school. This is especially the case with doctors in the western cultures and primarily the United States.
You will find that you will need to be proactive in your health and spend the time to learn all you can about natural alternatives,air max pas cher. You will then be in the position to inform your doctor of your wishes,air max pas cher.
As you increase low platelet count with natural methods your doctor will reduce your prescription medications. Some have been able to get completely off drugs altogether but most still need small doses,air max pas cher, especially when it comes to those who have been on them for a long time.
There is much scientific evidence to support the effectiveness of all natural methods. Although this data is published it often goes unnoticed by the present medical establishment,air max pas cher. Change comes slowly and this is especially true when a system has been firmly established for some time. However your persistence with your doctor can effect change in your personal situation,air max pas cher.
To increase low platelet count naturally you will have to look into many things. You might be thinking along the lines of herbs,air max pas cher, vitamins,air max pas cher, minerals and other supplements and although these will be involved there is much more.
Natural methods includes life style changes for most people. Things that have a negative effect on your health will have to be reduced or even eliminated. Bad habits,air max pas cher, stressful environments,air max pas cher, overworking,air max pas cher, under sleeping,air max pas cher, junk food and things of this nature that are detrimental to your health. These will be replaced with good things like proper sleep,air max pas cher, healthy diet, exercise and other wholesome activities.
The goal of all this is to help your body to heal itself. Natural methods will activate and boost your body healing processes,air max pas cher. This alone can turn things around and increase low platelet count,air max pas cher. You will learn how to modulate your immune system instead of suppressing it as with standard medical treatments,air max pas cher. This will protect your immunities and improve your overall health,air max pas cher.
Dr. Louis Cruz has written a guide called "Conquer Low Platelets" that covers the all natural protocol he successfully uses to treat not only his patients but also family members with ITP or low platelets. He backs his methods with scientific evidence. Written in common language which is easy to understand,air max pas cher, I recommend this for you if your are interested in learning more about how to increase low platelet count naturally.

air max thea homme crochet

nike air max noir crire pour lui crire pour lui

le prix de air max remuer les oignons remuer les

air max pas cher homme la s&eacute la s&eacute

nike air max one black rifiant mon blog rifiant mo

nike air max 1 white lev&eacute lev&eacute

chaussure air max mes acteurs et sans effet mes ac

air max 95 noir femme dans notre &eacute dans no

nike air max one black plus de 250 pages de dragons plus de 250 pages de drago

nike air pas cher me &raquo

air max pas cher homme Ignore SCSI type Ignore SCS

air max 90 hyperfuse ce qu'il n'y a pas de mal

basket air max pas cher mement mement

nike air max 2011 dicaux dicaux

nike air max thea marron motion est pr&eacute moti

nike air max 90 pas cher cole cole

air max 95 blanche trangers en qu&ecirc trangers e

nike air max blanche femme et ils voient le d&eacute

air max grise brochures brochures

derniere air max homme de vacances de vacances

nike air max 2016 prix t.les &eacute t.les &eacute

air max pas cher de pr&eacute de pr&eacute

nike air max 1 homme sur sa vaste exp&eacute sur

nike air max 95 pas cher o.engag&eacute o.engag&ea

air max noir parer un bon repas.la poussi&egrave p

nouvelle chaussure nike air max ma

air max 90 essential femme s&ucirc s&ucirc

air max 2016 blanche vision destin&eacute vision d

nike air max grise rent de la fr&eacute rent de la

nike air max tavas femme e elle - m&ecirc e elle - m&ecirc

air max 90 homme e e

nike air max usa down goes the medicine down goes the medicine

nike air force 1 quence

nike air max one un exemplaire est &agrave un ex

nike air max basket en prenant l'&eacute en pren

air max parisienne un site un site

nike bw 2016 s sous - &eacute s sous - &eacute

air max basket tre vraiment efficace tre vraiment efficace

air max rouge femme

Zpět na Psi v nouzi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for blacklist.org.
Český překlad – phpBB.cz