Forum obsahující rady a zkušenosti o psech

Facebook skupina

Nadační fond - jak pomoci

<<

Lujza

Příspěvek pát 29. črc 2011 14:03:41

Nadační fond - jak pomoci

Odkaz na stránky:
http://www.pesvnouzi.cz/

Mají docela dobrou skupinu na fb, kde stále informují o pejskách a jak pomoci, kdo se může dočasně ujmout a i ostatní pomoc. MYslím, že pokud máte fb, určitě si to přidejte. Třeba budete moci někdy pomoct i vy. Neznám přímo detailně a osobně tuto organizaci.
Bohužel jsem se setkala i s tím, že mi někdo vyprávěl, že nějaká paní, co má něco na způsob útulku do psů kope a podobně:/. ALe snad to nebude tento případ. Na první pohled se zdají seriozní.
Jinak taky je určitě dobré nakoupit deky a krmení a odvézt do nějakého menšího útulku, který není dotovaný. ALe klidně do jakéhokoliv.
No a když nemáte moc peněz, což prostě bohužel je situace mnoha lidí, tak nakoupit aspon sušené vepřové nohy, ucha, a co já vim co ještě, stojí to pár korun a pejskům to udělá jistě obrovskou radost.

Nevzdávejte se, pomáhejte!! Nemusí to být hned zítra, třeba i za půl roku, ale hlavně někdy pomožte. Aspon jednou.
<<

Lujza

Příspěvek pát 29. črc 2011 20:14:21

Re: Nadační fond - jak pomoci

Zrovna koukám, že jde i malou částkou přispět na konkrétního pejska. Díky variabilnímu symbolu. :o3
<<

purple45

Příspěvek úte 10. bře 2015 8:53:55

Re: Nadační fond - jak pomoci

Mají docela dobrou skupinu na fb, kde stále informují o pejskách a jak pomoci, kdo se může dočasně ujmout a i ostatní pomoc. MYslím, že pokud máte fb, určitě si to přidejte. Třeba budete moci někdy pomoct i vy. Neznám přímo detailně a osobně tuto organizaci.
Bohužel jsem se setkala i s tím, že mi někdo vyprávěl, že nějaká paní, co má něco na způsob útulku do psů kope a podobně:/. ALe snad to nebude tento případ. Na první pohled se zdají seriozní.???

Zpět na Psi v nouzi