Forum obsahující rady a zkušenosti o psech

Facebook skupina

Jakými granulemi krmíte vaše psy?

<<

Gondal

Příspěvek pát 22. črc 2011 17:28:18

Jakými granulemi krmíte vaše psy?

Akými granulami kŕmite vašich psíkov? A prečo ich kŕmite práve tými a nie inými? Rád by som vedel, ktoré sú najlepšie...
<<

dalzap

Příspěvek pát 22. črc 2011 17:35:17

Re: Akými granulami kŕmite vašich psíkov?

Můžu jedině doporučit granule od české značky PELIKÁN. V různých testech dosahují prvních pozix a svým složením jsou vynikající. Hlavně se vyhnout značkám typu chapi atd. Tyto granule nejsou vyrobeny jak v reklamách radi říkají z mase, ale převážně z kostní moučky. Značka pelikán má několik druhů pro různá plemená psů. Sice jsou dražší ale co byste neudělali pro vaše nejlepšího přítele :-)
<<

Pavel Chodil

Příspěvek pát 22. črc 2011 17:58:15

Určit, které granule jsou nejlepší nejde, protože těch dobrých je hodně. Bohužel je hodně i těch špatných. Zkušený chovatel dokáže špatné granule rozeznat již od složení, které je napsáno u granulí. S kvalitou se ovšem zároveň zvyšuje i cena. Já jsem se rozhodl pro granule Applaws. Proč? Obsahují nejvíce masa. Kuřata byla vychována ve volných chovech s dostatečným prostorem, to se odráží i v kvalitě masa. Ryby jsou odchyceny z volné přírody šetrným a regulovaným způsobem. Obsahují vysokou koncentraci minerálů a další formule, které zlepšují trávení pejsků. Granule Applaws jsou přírodní a zcela přirozená strava. Takže to jsou moje argumenty proč si myslím, že granule Applaws jsou vynikající prémiová krmiva. Psi krmení kvalitními krmivy jsou vitální, v kondici, mají správnou tělesnou hmotnost, svalovou stavbu, tolik netrpí onemocněními a parazity, jsou odolní vůči výkyvům počasí, mají výborný vzhled, který se vyžaduje u výstavních psů.
E-shop vymazlenec.cz je partnerem PesFóra. Pelechy pro psy, oblečky pro psy, tašky pro psy, hračky pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy, udržovací, zdravotní a cestovní pomůcky pro psy, krmiva pro psy a další na vymazlenec.cz.
<<

NikaP

Příspěvek pát 22. črc 2011 19:15:55

Ahoj, ja som už s mojimi chlpáčmi vyskúšala skutočne veľa druhov granúl. Od Royal Canin cez Eukanubu, až po K9. Vždy som sa im snažila dať to najlepšie, aby boli zdraví a krásni. Ale z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že čo sa týka názoru mojich psov na jednotlivé druhy granúl, tak im nijako zvlášť nechutili ani jedny z nich. Zjesť ich zjedli, ale že by sa za nimi išli potrhať, to nie. A to ich kŕmim výlučne granulami, takže to nie je tým, že by im viac chutili "mäsko". Každopádne ale ak na ničom inom, tak kvalitné granule spoznáte minimálne na tom, čo váš psík po sebe na záhrade zanechá. A že najmenej hovienok a v najlepšej konzistencii zostávalo po K9, to mám tiež vyskúšané :D Inak teraz kŕmim hafanov granulami Profilum, a sme s nimi spokojní. Nie sú síce najlacnejšie, ale zdravie mojich chlpáčov za to stojí.
<<

hauzi

Příspěvek sob 23. črc 2011 13:46:56

Naši bernskosalašnickou mladou slečnu krmíme Calibrou (Premium Adult Large), za dobrý peníz dobrá kvalita. Český výrobek, prodává to kdekdo, takže díky vysoké konkurenci je poměr ''cena/výkon'' asi nejlepší. Samozřejmě krmiva jako K9 a Nutram jsou kvalitou asi výše.
<<

Mercy

Příspěvek sob 23. črc 2011 13:50:36

Naše tři pesany krmíme granulemi značky Hills d/d. Doporučila nám je naše veterinářka a osvědčili se. Sice jsou trošku dražší, ale psi je mají rádi. Jinak teda používáme jen granule. Nedaváme jim nic jiného. Suchá strava se nám osvědčila nejvíc.
<<

hauzi

Příspěvek sob 23. črc 2011 13:57:30

Přemýšlel jsem jestli může být suchá tráva pro psy skutečně to nejlepší...:) No radši půjdu spát. Hlavně, že jim chutná;)
<<

Funpes

Příspěvek sob 23. črc 2011 14:03:59

:D tak suchá tráva pre psa nie je to pravé :D pre psa je dobrá hlavne mesitá strava, najlepšie a zároveň najkvalitnejšie výrobky sú samozrejme od firmy : Purina... tie zabezpečujú naozaj kvalitu a nemusíš sa bať že svojmu psovi dávaš samé chemikálie... určite prospejú pri raste a vývoji tvojho psa
<<

Mercy

Příspěvek sob 23. črc 2011 14:07:35

hauzi píše:Přemýšlel jsem jestli může být suchá tráva pro psy skutečně to nejlepší...:) No radši půjdu spát. Hlavně, že jim chutná;)

já nepsala nic o suché trávě :)
<<

Funpes

Příspěvek sob 23. črc 2011 14:08:46

Re: Jakými granulemi krmíte vaše psy?

možno niekto iný, v každom prípade si stále myslím že varená strava je pre psa najlepšia, no ale keď sme pri granuľoch od značky purina sú najlepšie
<<

Petr Jeník

Administrátor

Příspěvek sob 23. črc 2011 14:09:29

hauzi to myslel tak, že to blbě přečetl a byl z toho krapátek zmatenej :D
taky jsem chvíli koukal, co to vlastně píše a byl jsem prozměnu zmatenej já z něj :))
<<

Mercy

Příspěvek sob 23. črc 2011 14:21:22

Však v pohodě. Nic se neděje. :)

Jinak teda ještě k té stravě. Moji rodiče mají labradora a toho krmí granulemi od puriny nebo k9 a vařeným masem. Je to tak půl na půl.
My máme tři shi tzu a jeden z nich má problém s jícnem nebo žaludkem. A tomu vyhovují jen granule. Když mu dáme něco jiného na co není zvyklí, tak má problém. Takže to dáváme všem. I když teda někdy těm dvou dáme i něco jiného, ale snažíme se aby to neviděl Pedro. Aby si nemyslel chudák, že ho máme míň rádi než ty ostatní dva :).
<<

Funpes

Příspěvek sob 23. črc 2011 14:35:05

Jasné. to je pravda ak si pes nenavykne na teplú stravu iba na granule tak sa môžu dostaviť hnačky a rôzne tráviace problémy, môže to vyvracať proste nebude to konzumovať... ale je dobré keď už od mala je pes zvyknutý aj na granule aj na stravu :)
<<

FinalStorm

Příspěvek sob 23. črc 2011 14:52:30

Používal jsem granule Acana, ale vzhledem k tomu, že jejich kvalita šla hodně dolů, tak už nějakou dobu používám Brit + vitamínové doplňky a jsem celkem spokojený.
<<

anysekk04

Příspěvek pon 25. črc 2011 15:37:18

Použivala jsem granule od Eukanuby, s těma jsem byla spokojená. Teď používám ANKU, velmi dobré granule, ale přecejen se vrátím k Eukanubě, vřele doporučuji. Mám roční fenku rotvajlera.
<<

martinmi

Příspěvek pon 25. črc 2011 16:58:48

My začínali na proplanech, přes eukanubu až jsme skončili na aktuálních britech:) Štěňatům jsme dávali premiovky a pak jsme trošičku ubrali:)
<<

eda

Příspěvek pon 25. črc 2011 20:03:42

Tak u nás jsme začali klasicky - dejte nám to nejlepší, co máte :-) Na peníze jsme vůbec nehleděli, takže jsme si prošli Hillsem, Eukanubou atd. Ovšem dneska krmíme vlastně "šrotem". Žádná superprémiovka, těžko říct, jestli vůbec prémiovka :-) - prostě purina dog chow. Důvod? První granule, na kterých Eda není chodící anatomie "kostí", ale konečně přibral. Teď bychom mu chtěli po letech granule změnit, a tak trochu tápu. Poradíte někdo granule, po kterých vám psi přibírali nebo alespoň nehubli? Já vím, trochu divné, většinou je opačný problém - že pes po některých granulích přibírá zbytečně moc a řeší se ubírání váhy, ale my to máme prostě takhle.
<<

Lujza

Příspěvek stř 27. črc 2011 11:09:06

eda píše:Tak u nás jsme začali klasicky - dejte nám to nejlepší, co máte :-) Na peníze jsme vůbec nehleděli, takže jsme si prošli Hillsem, Eukanubou atd. Ovšem dneska krmíme vlastně "šrotem". Žádná superprémiovka, těžko říct, jestli vůbec prémiovka :-) - prostě purina dog chow. Důvod? První granule, na kterých Eda není chodící anatomie "kostí", ale konečně přibral. Teď bychom mu chtěli po letech granule změnit, a tak trochu tápu. Poradíte někdo granule, po kterých vám psi přibírali nebo alespoň nehubli? Já vím, trochu divné, většinou je opačný problém - že pes po některých granulích přibírá zbytečně moc a řeší se ubírání váhy, ale my to máme prostě takhle.

Já jsem prolézala spousty a spousty diskuzí o granulích. A někteří lidé popisovali, že krmili orijen granule,a el že po nich psi nabírají. Takže to museli změnit. Prý obsahují 70procent masa a psi co na to nejsou zvyklí naberou nebo nevim přesně ten důvod,a le myslím, že to patří k velice kvlaitním kanadským asi i superprémiovým granulím. Varoval mě veterinář před Pedigreem, že tam můžou být nebo jsou návykové látky, aby to těm psům chutnalo a zase prodavačka v obchodě řikala, že mají hrozný obsah soli , to že je záhul na ledviny. Takže to bych psovi nedala určitě. A pr Pedigree je od puriny. I když Pro Plan od Puriny je prý kvalitní. To aby se v tom čert vyznal.
<<

eda

Příspěvek stř 27. črc 2011 11:58:20

Já ti taky nevím, navíc je to strašně individuální, co sedne jednomu psovi, druhému nemusí a tak. Zásadou by mělo být nekupovat takový ty krmiva ze supermarketu za pár korun. Nějaký Tesco granule koupí svými psovi leda šílenec :-) Zase je fakt, že spousta psů je na levnějších granulích a nikdy žádný problém neměli a někdy krmíš Hillsem a běháš furt k veterináři. Rozhodně by měly granule psovi chutnat a měl by po nich dobře prospívat. Když se psem žiješ, tak podle mě poznáš, co mu škodí a co mu dělá dobře. Já jsem se furt nemohla srovnat, že jsme šli v kvalitě dost dolů, ale fakt jsem nezpozorovala žádný větší problém. Teď bychom chtěli granule po pár letech změnit, prostě se mi zdá, že už mu tak nechutnají, a proto jsme znovu otevřeli doma tuhle otázku a já zase chytám různý reference a zkušenosti ostatních. Zatím fakt nevím, co vybrat, ovšem budu to muset vyřešit rychle nebo zase koupit pytel těch, co má teď.
<<

Lujza

Příspěvek stř 27. črc 2011 14:24:51

Já spíš řeším otázku neodborníci mi říkají krmit stále jednimi nebo střídat? Zatím to vypadá spíše i z logisckých důvodů střídat granule. Aby se třeba nevytvořila alergie a tak. Nemusí se měnit značka,a le hlavní složky, za kuře lososa atd. Asi se to nesmí střídat střemhlav o život,a le čas od času, pokud pejsek dobře snáší změny. Zní mi to logicky. A navíc koho by furt bavilo jíst to samé. Mě se moc líbí krmivo Mastery, ale špatně se shání a je neuvěřitelně drahé:(. Ale určitě bych ho chtěla časem vyzkoušet.
<<

anysekk04

Příspěvek stř 27. črc 2011 14:30:54

Lujza píše:Já spíš řeším otázku neodborníci mi říkají krmit stále jednimi nebo střídat? Zatím to vypadá spíše i z logisckých důvodů střídat granule. Aby se třeba nevytvořila alergie a tak. Nemusí se měnit značka,a le hlavní složky, za kuře lososa atd. Asi se to nesmí střídat střemhlav o život,a le čas od času, pokud pejsek dobře snáší změny. Zní mi to logicky. A navíc koho by furt bavilo jíst to samé. Mě se moc líbí krmivo Mastery, ale špatně se shání a je neuvěřitelně drahé:(. Ale určitě bych ho chtěla časem vyzkoušet.

Zřejmě vám to zní správně logicky, tak nějak to dělám i já. A postupně zjišťuji jaké granule mu sedí nejvíc které míň, samozřejmě kvalita je na prvním místě, osobně mám ráda granule od Eukanuby-puppy:)
<<

Lujza

Příspěvek stř 27. črc 2011 14:32:58

Mě nad eukanubou ohrnula hluboce nos:D.
<<

anysekk04

Příspěvek stř 27. črc 2011 14:40:38

Lujza píše:Mě nad eukanubou ohrnula hluboce nos:D.

haha, tak to je divné no, jsou to velmi dobré granule, mi řekla fenka :)
<<

maulik

Příspěvek čtv 28. črc 2011 13:29:53

Krmím zatím Pro Planem pro robustní štěňátka. Malá je dostávala už u chovatelů + mleté masíčko. Také chci přejít na vařenou stravu, ale trochu se teď, ještě v době vývinu, bojím, přeci jenom nechci, aby jí něco chybělo. Takže přidávám masko, ale zatím jen jako doplněk než jako plnohodnotnou stravu.
<<

Mirek

Příspěvek čtv 13. říj 2011 11:21:08

Krmíme našeho bulmastyfíka kirouše lososem od barking heads a paráda. Jenom se nám trochu zdá, že neni tolik světlá. Nevíte někdo jestli lososový granule, kde je opravdu vysokej obsah lososa může mít vliv na barvu srsti?
<<

Láskomrav

Příspěvek ned 30. říj 2011 12:06:01

:ymbringiton: Vždy začínám doporučenou dávkou a sleduji, kam se hne váha. Každé granule jsou jinak výživné. Čas pak ukáže kolik gramů denně je potřeba. Jinak dávám ráno a večer. Pokud pes sní něco během dne, musím s tím počítat a večer pak množství snížit, zvlášť když jsme nebyli běhat. Nyní, kupuji (nebudu dělat reklamu, takže značku nezmíním) na http://caskrmeni.cz a krmím hodně pod doporučenou dávkou. Já bych doporučovak kupovat kvalitní granule a občas stravu pejskovi zpestřit klasickou racionální výživou. V rozmanitosti je klíč. :-*
<<

bela2001

Příspěvek pát 04. lis 2011 22:02:02

Ahojte,ja krmim moju 6 ročnu fenku kríženca krmivom Royal Canin Medium Adult.Máme ich prvý krát,ale velmi chutia.Musím striedat granule,lebo ked ich papa dlho tak nešmakuju.Krmila som najprv Arion,Bento Kronen,purina dog chow.čo si myslíte o týchto granuliach?
<<

Nicoolka

Příspěvek úte 29. led 2013 18:41:21

Proplan lososové. :-) Losos je pre psov ako stvorený. :)
<<

filius

Příspěvek pát 15. úno 2013 19:07:03

Také Proplan a jiné prémiové značky. Na Chapi apod. mám poměrně vyhraněnej názor. Paradoxem je, že znám hodně lidí, kteří kupují svým psům levnější granule, protože ty kvalitnější jsou dražší (překvapivě), ale zároveň během měsíce koupí kapsičky a jiné dobrůtky, přičemž ve výsledku zaplatí i vyšší částku než za Proplany...
<<

michalk

Příspěvek sob 23. úno 2013 17:50:52

Já teď koupil pro naše štěně granule na granule.cz, tyto granule.cz/granule-pro-psy/taste-of-the-wild-high-prairie-puppy-13-6-kg/ - a musim rict, že se mu tak nevravi jako Proplan Sensitive
<<

KacenaKovac

Příspěvek čtv 26. zář 2013 23:19:05

Ahoj, my jsme přešli na krmivo Barking Heads a fakt super! Můžu jen doporučit. Jestli sháníte nějaké fakt super konzervy pro menší pejsky, tak určitě jděte do Applaw. Jsem moc ráda, že jsem je objevila,nedám na ně dopustit. Také mají spousty jiných fajn krmiv pro psi. Vše kupujeme na zviratanakupuji.cz
<<

Rafinda

Příspěvek stř 02. říj 2013 13:02:29

Které jsou nejlepší si zřejmě určí pes sám, vy mu pouze dáváte na výběr, takže asi tak.:-) Z těch kvalitnějích já doporučuji (teda spíš můj pes) český Carnilove. Je čerstvý, má v sobě dost masa a evidentně mu dost jede, má i víc příchutí, takže nemusíme kupovat furt to samé. U nás nejvíc frčí kuře teď, jindy je "období" severských ryb. Zkuste třeba nějaký vzoreček na výstavě a uvidíte.
<<

KacenaKovac

Příspěvek pát 08. lis 2013 0:15:15

Ahoj, my jsme před půl rokem přešli na krmivo Barking Heads a fakt super! Můžu doporučit!
<<

nikymiky123

Příspěvek pát 30. kvě 2014 18:05:44

Dobrý den chci se zeptat, zda je možné 6 týdenní štěně krmit napůl granulemi pro dospělé a napůl pro štěně. Nemám moc peněz a pro štěně je to hrozně drahé.
<<

pro-krmivo.cz

Příspěvek úte 12. srp 2014 13:30:27

Štěně by mělo být krmeno min. do 10-12 měsíce granulema určené pro štěňata
<<

kabanos

Příspěvek sob 13. zář 2014 3:23:57

My doma krmíme granulemi Best Choice.
www.banan.cz - webove stranky zdarma pro kazdeho
www.profit-tip.eu
<<

VerculkaB

Příspěvek pon 23. úno 2015 19:30:08

Krmila jsem NutraGoldem, teď mám Purizon :-bd
<<

Inpako

Příspěvek ned 22. bře 2015 19:33:09

My jsme cela rodina dlouho krmili Royalem a pak jsem se dozvěděl, když jsem se o to začal víc zajímat, že to nebyla dobrá volba. Samá pšenice obilí atd. Tak teď krmíme Essentialem a za ještě přijatelný peníze http://www.nakrmpsa.cz/essential-granule/ Tak bych i zkusil tohle krmivo. Hlavně je bez obilí
<<

fildokucman1988

Příspěvek ned 12. dub 2015 20:19:05

My krmíme s Kennels favourite, v ČR asi neznáme krmivo ale u nás na slovensku čoraz viac ludí stým krmí.
Granule pre psov, Bundy pre psov a konzervy pre psov. Pes najlepší priatel človeka
<<

petp

Příspěvek stř 08. črc 2015 11:56:41

Royal určitě není nejlepší volba, naši psi se z něj osypali, momentálně krmíme Farm Fresh Fish http://www.topsteinpetfoods.cz/granule- ... 1-8kg-15kg . Je to sice jedno z dražších krmiv, ale psi jsou v perfektní kondici.
<<

Petra55

Příspěvek pát 21. srp 2015 14:03:32

Já bych pro svoje zlatíčko pořád něco kupovala a hlavně to nej! :) teď jsem slyšela o novým krmivu od Brita, snad je tam hodně masa, který snad všichni psi milujou. Jen se nemůžu rozhodnout, jestli vyzkoušet soba nebo lososa. Co myslíte?
<<

Yvet

Příspěvek pon 24. srp 2015 0:35:03

10 pejsků deset vůní do čumáčku .Já pro svého chundeláče vybírám kvalitu za dobrý peníz ,neboť víme co nás ty čtyřnozí kamarádi stojí. =(( Vyzkoušeli jsme hodně krmiv, některé mu šmakovali ale nic co se týče skladby receptury zrovna nevyhovovali. Některé navoněné masovou moučkou ty trhem nabízené akurát ošálí psí čumák. Hlavně je najdeme v regálech nacpané v řetězcích.Jedno mi je jasné ,že chci aby mě pejsek ještě dlouhá léta vítal plný energie .Tak vybírám krmivo pestřejší na chuť ,Aby měl jako zvíře v přírodě žijící. \:D/ \:D/
<<

LenkaH

Příspěvek ned 17. led 2016 14:18:59

Dobrý den, nechtěla jsem zakládat novou diskuzi, když podobných je tu mnoho tak se zeptám zde. Nemáte někdo zkušenost s těmito granulemi Nutricana ? Mám doma německého ovčáka a dostala jsem se levně k několika balení těchto granulí, psa mám krátce tak se zatím moc nevyznám ve složení, kdyby někdo poradil zda jsou dobré nebo ne byla bych moc vděčná, děkuji.
<<

VerculkaB

Příspěvek čtv 21. led 2016 15:38:32

Pěkné odpoledne. Ráda bych radu, máte někdo granule Marp? Veterinář nám doporučil granule bez obilovin tak rozmýšlíme a hledáme. Zatím mě hodně zaujala právě tato značka http://www.obojky.cz/marp-holistic---be ... rain-free/ mají tu právě i vzorek, tak bychom ho zkusili. Ale nevyznám se v tom. Díky díky
<<

GabkaPolakova

Příspěvek pát 05. úno 2016 14:50:17

Ahoj, my krmíme našeho psa granulemi Acana. Předtím jsme kupovali Royal, ale ty mu tolik nechutnali jako ty od Acana.
Náš domácí mazlíček - bígl Terri
Nakupujeme chovatelské potřeby v obchodě NakrmBříško
<<

hromák

Příspěvek pon 22. úno 2016 0:36:21

GabkaPolakova píše:Ahoj, my krmíme našeho psa granulemi Acana. Předtím jsme kupovali Royal, ale ty mu tolik nechutnali jako ty od Acana.

Ahoj,

my jsme taky krmili Acanou, ale podle zkušenosti známých a podle nezávislých hodnocení jsme dospěli k závěru, že z dlouhodobějšího hlediska je lepší krmir Royalem... Takže jsme přešli úplně opačně.. Třeba tady je pěkná recenze, která to podle mě vystihuje: http://psiusmev.cz/media/granule-royal- ... ze-diskuze
<<

miloss

Příspěvek stř 09. bře 2016 11:30:46

Ten náš pesán je citlivý na stravu, tak objednáváme tyto granule http://www.obojky.cz/arden-grange-granu ... a-potato-/
A ty jsou fakt super. Snad jsou to nejlepší, co mu můžu dát :)
<<

Sisinnkka1

Příspěvek pát 01. črc 2016 20:53:33

Já objednávám granule Faraon konkrétně tyhle http://www.faraonpetfood.cz/faraon-high ... 10-kg-x145 mají vysoký podíl masa takže super
<<

Stanikkovva236

Příspěvek pát 22. črc 2016 22:24:16

Dívala jsem se že prodávají krmivo Faraon i ve velkých baleních je možnost domluvit se snimi aby to vynesli až do patra?
<<

Sisinnkka1

Příspěvek ned 24. črc 2016 23:52:21

Za sebe můžu říct že to možný je, ten pán co mi to vozí je strašně hodnej a vždycky mi to do patra vynese, nemáme výtah a nevim jak bych to táhla sama
<<

AlenaNovako

Příspěvek pon 25. črc 2016 17:11:24

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s tímto krmivem - http://psigalaxie.cz/krmivo-pro-psy-tas ... -wild-2583 ??
<<

Stanikkovva236

Příspěvek úte 26. črc 2016 1:27:32

Já jsem na tom právě stejně. U nás v baráku sice výtah je, ale už nějakou dobu nefunkční tak proto se ptám.To je super že to vynese až nahoru to se mi ulevilo :) Už mám totiž objednáno a děsila mě představa že bych se stím táhla do čtvrtýho patra :D
<<

Arya

Příspěvek čtv 04. srp 2016 16:42:29

Náš setr měl problémy se žaludkem a strašně dlouho skoro po všem zvracel, než jsme narazili na tuhle značku: http://www.petamour.cz/krmivo-pro-psy/7 ... h-dog.html

Granule se vyrábí z opravdu kvalitních surovin, bez zbytečných konzervantů, éček a podobně a fakt můžu potvrdit, že pes po něm prospíval.
<<

Lara1212

Příspěvek sob 06. srp 2016 15:41:02

Kupuju 3kilove vice druhu nase fenka je hrozne vybirava , pridavam syrove maso , vajicko , a vitaminy ze zdravypejsek a fenka je spokojena ma krasnou srst
<<

LukasKalasek

Příspěvek pát 26. srp 2016 6:19:57

Ohledně granulí doporučuju faraonpetfood.cz kupuju jejich granule už přes rok a jsem maximálně spokojený
<<

Bublina25

Příspěvek čtv 08. zář 2016 13:43:39

Za jak dlouho vám granule choděj od objednání? A dívala jsem se na stránky a jsou to velký balíky docela, já žiju sama takže by pro mě výnos i když jen do druhýho patra byl celkem problém.... Jinak se mi líbí podíl masa v granulích i cena
<<

LukasKalasek

Příspěvek stř 14. zář 2016 15:18:40

Výnos není problém, chlap co to vozí mě je strašně ochotnej a myslím že když poprosíte tak vám granule vynese. Co se dopravy týče, posílám odkaz http://www.faraonpetfood.cz/obchodni-podminky-x31002
<<

petrisek

Příspěvek pát 16. zář 2016 14:23:27

Já jsem na doporučení začala krmit DOXNEO, beru od nich všechny tři druhy, co je důležité pro mne, že neobsahují žádné obilniny a mému pejskovi neuvěřitelně chutnanjí a prospívají i cenově mi příjdou přijatelné.
<<

Bublina25

Příspěvek ned 18. zář 2016 22:11:57

Tak budu zítra objednávat, jsem na ty granulky moc zvědavááá:)
<<

luckabor

Příspěvek pát 30. zář 2016 13:02:57

Já svému pejskovi dávám Optimanovu jsem s ním spokojená, jsou tam dobře vyvážené složky krmiva a je to především monoproteinová strava :)
Další

Zpět na Krmení a výživa