Forum obsahující rady a zkušenosti o psech

Facebook skupina

SKAKANIE PSIKA

<<

Marek Korman

Příspěvek úte 26. úno 2013 12:04:54

SKAKANIE PSIKA

Zdravim,mám ročného psíka(nemecký ovčiak)...ovláda bežne povely(lahni,sadni,miesto ..).Je veľmi hravý,no kedže je pomerne veľký je jeho vyskakovanie na postavu človeka veľmi nepríjemné.Vždy keď ho vypustím z voliery hned sa na mna vrhne,vyskakuje mi po rukách a nepríjemne hrizie.
Viete mi poradíť nejaku osvečenu radu ?
<<

ellesime

Příspěvek pon 04. bře 2013 21:27:55

Re: SKAKANIE PSIKA

A sápe se už ven, když ho vypouštíš z voliéry? Pokud ano, tak bych počkala jakmile se uklidní a sedne si a teprv pustila, naučila bych ho, že z té voliéry nesmí vyběhnout bez povelu. Sáhla bych na kliku od voliéry, jakmile by začal jančit odešla bych, nebo bych se otočila. Jakmile by se uklidnil, tak bych ho odměnila, pootevřela a postupovala stejně jako u předchozího.
<<

Marek Korman

Příspěvek stř 06. bře 2013 16:16:58

Vdaka za radu,budem to skušať,verim že sa mi to podarí.
<<

katad

Příspěvek ned 25. srp 2013 18:20:13

Ja mám problém s 15 mesačným DOBRÁKOM ;) labradorom,ktorý by sa chcel s každým hrať,zvítať sa,ale je veľký,silný a len veľmi ťažko ho udržím pri stretnutí s ľudmi alebo so psíkmi.Jeho kamaráti z detstva ;) sa veľmi nezmenili,on vyrástol,takže majitelia psíkov sa boja,že by im ublížil.Pri prvom náznaku ,že sa niečo ide diať hovorím PEKNÝ EDDIE,on vzorne leží a v momente je pri psíkovi alebo vyskočí na ľudí.Ja som oveľa pomalšia ako on,radili mi,že mám pristupiť zadnú labku,ale ja nestíham :-o Poraďte,čo platilo na Vašich SKÁKAČOV.Ďakujem.
<<

killdill045

Příspěvek ned 16. lis 2014 11:57:56

Sáhla bych na kliku od voliéry, jakmile by začal jančit odešla bych, nebo bych se otočila. Jakmile by se uklidnil, tak bych ho odměnila, pootevřela a postupovala stejně jako u předchozího.???
Get fast success in Testking mcsa and Testking 70-341 braindumps exam questions by using our latest exam uconn.edu.We also offer up-to-date hawaii and answers for your prep of Hodges University.

Zpět na Výcvik a výchova