Forum obsahující rady a zkušenosti o psech

Facebook skupina

Nejlepší hračka pro zabavení

<<

Broucek

Příspěvek sob 23. črc 2011 22:03:22

Nejlepší hračka pro zabavení

Dobrý den,
jakou hračku pro psa doporučujete, abyste ho zabavili na nějakou dobu? Jde mi hlavně o to, jak jej zabavit, když nejsem doma, což je někdy i 6 hodin bohužel, více nikdy nee. Ať už se jedná o velkého či malého pejska, zajímaly by mě Vaše názory. My máme středního pejska a už se sice odnaučil zlobit a kousat věci co nemá, ale i tak bych rád věděl, jakou hračku mu koupit abych jej pořádně zabavil. Zatím mám jen pletené kousátko a 2 nafukovací hračky, ale to mu na dlouho nevydrží, a dávat mu stále dokola kost myslím není dobrý nápad. Děkuji.
Každý by se mě o vlastního pejska starat minimálně tak dobře, jak pečuje o sebe!
<<

dalzap

Příspěvek sob 23. črc 2011 22:41:24

Re: Nejlepší hračka pro zabavení

Můj pes má takovou pískací hračku, kterou se dokáže zabavit hodiny. Psi rádi kousají, ukusují tak proč mu to nedopřát? Doporučil bych něco, na čem si pes bude moci trénovat zuby takže něco, do čeho bude koušat a jen tak to nepovolí aby to nezničil... Různé pískací hračky nějaký ten čas vydrží... Další rada je pořídit druhého psa :-).. Jistě se zabaví ;-)
<<

Broucek

Příspěvek pon 25. črc 2011 1:16:54

Druhého psa určitě ne, už ten jeden vydá za 10 někdy :D Pískací hračku jsme měli kdysi, ale museli jsme mu jí zabavit, jelikož pískal pořád, a z toho už pak bolela hlava :D Potřeboval bych ještě nějaký další nápad, jak ho zabavit, jelikož se mi zdá, že když je sám doma, tak neví co roupama dělat a pak zlobí. Někdy je to v pohodě, ale někdy je doma pěkný bordel na to, že to není nijak velký pes. Nemáte někdo ještě nějakou jinou hračku, kterou svého miláčka zabavujete když nejste doma?
Každý by se mě o vlastního pejska starat minimálně tak dobře, jak pečuje o sebe!
<<

anysekk04

Příspěvek pon 25. črc 2011 1:36:33

Ačkoli je to občas na nervy, také doporučuji pískací hračku :-D ta snad zabaví všechny pejsky:-))) jinak kostička taky velmi dobrá věc, jenže jakmile ji mýmu pejskovi nepředkouše jako první jinej pes, tak se do ní nepustí :-D a nebo mě teď ještě napadla obyčejná plastová flaška, to je taky něco pro psy;-)
<<

Broucek

Příspěvek pon 25. črc 2011 9:01:10

Obyčejnou plastovou flašku? Tak to hned musím vyzkoušet :) Díky za tip!
U té pískací hračky Vám opravdu nevadí, když si s ní pejsek hraje intenzivně třeba 30 minut, že pořád píská? Ono je to ze začátku tak krásně roztomilé, ale později už ten pískot leze na nervy popravdě :) S tímto problémy nemáte?
<<

anysekk04

Příspěvek pon 25. črc 2011 13:42:06

Broucek píše:Obyčejnou plastovou flašku? Tak to hned musím vyzkoušet :) Díky za tip!
U té pískací hračky Vám opravdu nevadí, když si s ní pejsek hraje intenzivně třeba 30 minut, že pořád píská? Ono je to ze začátku tak krásně roztomilé, ale později už ten pískot leze na nervy popravdě :) S tímto problémy nemáte?

Samozřejmě že to leze na nervy, ale chvilku se snažim na to nemyslet a pak už to ani nevnímam hele:-D ale on to stejnak vždycky tak po 30 min rozkouše takže to ani nepíská:-)
<<

anysekk04

Příspěvek pon 25. črc 2011 13:44:01

Jednou jsem mu přinesla takovej velkej pískací hamburger, a asi do 10 min ho rozkousal takže to nepískalo a přestal si s tim hrát....no to mě fakt dostalo
<<

amelllie

Příspěvek pon 25. črc 2011 13:49:26

My našej dávame papučku z býčej kože, určite viete čo mám na mysli...sama sa do toho nikdy nepustí ale zvnútra jej to vždy potriem trochou taveného syra alebo paštikou a ona ju potom nejak sama začne hrýzť a nenechá k sebe nikoho priblížiť aj pár hodín kým to nezje celé :D je to vtipné, lebo keď ide človek okolo nej, prestane sa hýbať a je z nej cítiť napätie a pri jemnom dotyku začne vrčať, aby jej to nikto nevzal :D

A možno toto už nie je moc k téme, ale počula som, že ak nechceme aby sa psík cítil sám, zvlášť taký, ktorého sme si práve kúpili, má sa mu zapnúť rádio, bude tak počuť ľudské hlasy a vraj ho to ukľudní :)
<<

Broucek

Příspěvek pon 25. črc 2011 13:53:43

Tak jsem dneska vyzkoušel plastovou flašku a pecka, ještě teď s ní blbne a to jsme si hráli asi hodinu :D To se mi moc líbí, hned jsem si to nahrál na videokameru a udělal fotky. Moc děkuji za tip, už se těším až to ukážu našim! :)
<<

anysekk04

Příspěvek pon 25. črc 2011 13:58:00

amelllie píše:My našej dávame papučku z býčej kože, určite viete čo mám na mysli...sama sa do toho nikdy nepustí ale zvnútra jej to vždy potriem trochou taveného syra alebo paštikou a ona ju potom nejak sama začne hrýzť a nenechá k sebe nikoho priblížiť aj pár hodín kým to nezje celé :D je to vtipné, lebo keď ide človek okolo nej, prestane sa hýbať a je z nej cítiť napätie a pri jemnom dotyku začne vrčať, aby jej to nikto nevzal :D

A možno toto už nie je moc k téme, ale počula som, že ak nechceme aby sa psík cítil sám, zvlášť taký, ktorého sme si práve kúpili, má sa mu zapnúť rádio, bude tak počuť ľudské hlasy a vraj ho to ukľudní :)

TO je chyba když takhle začne vrčet...to naše to nedělá nechá si vzít všechno, ale jednou vzala jinýmu psovi kost a tak jsem ji to chtěla vzít a to se nenechala a taky vrčela jak něco....sem úplně koukala, protože tohle nikdy nedělala.
<<

martinmi

Příspěvek pon 25. črc 2011 16:16:18

Nám se gumové věci z petka neosvědčily. Je pravda, že naši dva pejskové váží dohromady skoro jako já :) tak jim hračky nezaberou tolik práce a za chvíli už je všechno na kousíčky. Nejlepší je nenechávat psa s hračkou samotného a hrát si s ním, to pak i chvilku vydrží:)
Nemůžu napsat, že bychom zanevřeli na petko, kupujeme takové tvrdé kroužky s vanilkovou a čokoládovou příchutí, ty držej fest a hodně toho vydrží. Jinak stačí přinést klacek z venčení a hned je o hračku postaráno.
Minulý týden jsem koupil check-it, takové to házedlo na tenisáky, to dokáže psy rychle vydovádět, doporučuju :-bd
<<

Broucek

Příspěvek pon 25. črc 2011 16:29:20

To jsem viděl někde na youtube na videu, jak tam měl klučina ten stroj co pálí tenisáky, a měl to nasměrováno hodně vysoko, a pálil, pes, myslím že to byl ovčák, se rozběhl, donesl, vystřelil další a zase se rozběhl a donesl takhle další. Nejlepší na tom bylo, že je vracel přímo do toho sběrného koše, ze kterého ta mašinka ty tenisáky brala, takže ten klučina jel ležel s nějakým pitím a mačkal tlačítko a pes byl nejspokojenější na světě :) Děláte to podobně jo?
<<

Arni

Příspěvek pon 25. črc 2011 16:52:25

Náš pes se taky nejlíp zabavil s petkou, a taky louskáním vlašských ořechů - zajímalo by mě, jestli to dělají i jiní psi:) Teda, ne že bysme mu je vysloveně dávali, ale když byla ořechová sezóna a někde zůstaly nějaké ležet, měl hned o zábavu postaráno :)
<<

martinmi

Příspěvek pon 25. črc 2011 17:37:26

Broucek píše:To jsem viděl někde na youtube na videu, jak tam měl klučina ten stroj co pálí tenisáky, a měl to nasměrováno hodně vysoko, a pálil, pes, myslím že to byl ovčák, se rozběhl, donesl, vystřelil další a zase se rozběhl a donesl takhle další. Nejlepší na tom bylo, že je vracel přímo do toho sběrného koše, ze kterého ta mašinka ty tenisáky brala, takže ten klučina jel ležel s nějakým pitím a mačkal tlačítko a pes byl nejspokojenější na světě :) Děláte to podobně jo?

Tohle video jsem viděl taky. Tentokrát to měli v chodbě a běhal jim tam jezevčík. Byl to plný automat, takže u toho ani nikdo nemusel nic mačkat. Asi se někdo doma hodně nudí:)
<<

Arni

Příspěvek pon 25. črc 2011 17:51:12

Broucek píše:To jsem viděl někde na youtube na videu, jak tam měl klučina ten stroj co pálí tenisáky, a měl to nasměrováno hodně vysoko, a pálil, pes, myslím že to byl ovčák, se rozběhl, donesl, vystřelil další a zase se rozběhl a donesl takhle další. Nejlepší na tom bylo, že je vracel přímo do toho sběrného koše, ze kterého ta mašinka ty tenisáky brala, takže ten klučina jel ležel s nějakým pitím a mačkal tlačítko a pes byl nejspokojenější na světě :) Děláte to podobně jo?

To je asi dobrá věc na vyblbnutí pro hodně aktivní psy, aby se páníček neutahal dřív, než pes, kterého se snaží utahat :) Dobře vymyšlené :D
<<

amelllie

Příspěvek pon 25. črc 2011 19:55:37

To video bolo skveléééé a perfektne na tom bolo vidieť, čo všetko sa dokážu psy naučiť :-B tak má pes o zábavu postarané, majiteľ si môže vychutnávať kávičku a všetkým je fajn. Akurát je na to potrebná veľká miestnosť, v malom byte sa také niečo dá ťažko zostrojiť, vtedy treba vymyslieť iné srandy, ako zabaviť psíka.
Keď bola Nela šteňa, nevedela sa nabažiť obhrýzaním kobercov...ľahla si k okraju, chytila medzi labky a keď sme prišli zo školy a z roboty domov, stáli nám vlasy dupkom :D To s tou plastovou fľašou sme potom skúšali tiež, dosť si to obľúbila :)
<<

Broucek

Příspěvek pon 25. črc 2011 21:08:55

Podobné video bylo i s vystřelováním takových disků na střelnici, tam ale za tím běhala skupinka psů a ti se snažili o to být první. Většinou to chytali ještě ve vzduchu výskokem, šlo pěkně vidět jak jsou naučení. Nejspíše se jednalo o lovecké pejsky, tak potřebovali nabrat rychlost na jeden cíl. Bohužel se mi ani jedno video nepodařilo najít :( Znáte někdo ještě nějaké takové podobné videa nebo psí kousky? Pokud ano, klidně je sem vložte :)
<<

anysekk04

Příspěvek úte 26. črc 2011 2:49:54

Broucek píše:Tak jsem dneska vyzkoušel plastovou flašku a pecka, ještě teď s ní blbne a to jsme si hráli asi hodinu :D To se mi moc líbí, hned jsem si to nahrál na videokameru a udělal fotky. Moc děkuji za tip, už se těším až to ukážu našim! :)

plastová flaška 4ever :-D zabaví na dlouho, není to drahý, a je to dokonce i příjemnější než zvuk z pískačí gumový hračky;-))))
<<

Pavel Chodil

Příspěvek úte 26. črc 2011 10:18:23

Zábavnější než pískací hračka může být chrochtající hračka, ovšem to také vydrží jen na chvíli (ne psovi, ale nám lidem). Jestli můžu mluvit ze zkušeností, tak nejvíce oblíbené jsou tenisáky, když si chcete hrát s pejskem nebo plyšové hračky, s kterými si hraje pejsek sám. A pokud nechcete poslouchat zvuk hračky, ale chcete, aby byla nějak atraktivní, pak je to ještě další možnost a to blikající míček. Taky velice atraktivní.
E-shop vymazlenec.cz je partnerem PesFóra. Pelechy pro psy, oblečky pro psy, tašky pro psy, hračky pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy, udržovací, zdravotní a cestovní pomůcky pro psy, krmiva pro psy a další na vymazlenec.cz.
<<

martinmi

Příspěvek úte 26. črc 2011 10:47:36

Další možností je hračka, do které se dá strčit nějaký pamlsek. Pejsek pak má o zábavu postaráno a ještě si dá něco na zub. Navíc ho to zabaví pokud ho například potřebujete nechat chvíli samotného doma:)
Naše pesany občas zavřu do kuchyně a v ostatních částech domu poschovávám pamlsky (stačí rozlámané psí tyčinky). Pak stačí otevřít dveře a říct hledej a psi začnou šmejdit po domě:) Hlavně je to nepřestane bavit, ani když všechno najdou, to pak strkaj čumáky kamkoli jestli tam náhodou něco nenajdou :D
<<

Broucek

Příspěvek úte 26. črc 2011 12:00:48

Martinmi tak to je super :D Tím se zabaví nadlouho, díky, vyzkouším :)
Dneska jsem dal naší loupežnici pamlsek do petky, a ještě teď s tím bojuje, asi po 20 minutách a pořád neví, jak se do ní dostat. Natočil jsem si to, vyfotil, je to cenná zkušenost a krásné fotky do sbírky :) Moc děkuji za rady tady na fóru. Ještě nějakou další lumpárnu s pamlskem máte přichystanou pro Vaše pejsky?
<<

anysekk04

Příspěvek úte 26. črc 2011 15:01:42

jojo pamlsek do nějaký hračky, po tom by se klidně naše urvala na celý den :-)
<<

maulik

Příspěvek stř 27. črc 2011 14:35:06

Plastová flaška je nejlepší, akorát já musím dávat pozor, když jí malá rozkouše, tak z ní úplně trhá cáry. Druhej pejsek zase miluje klacky a dřevo všeho druhu. Jako malé štěňátko rozebral na třísky celou paletu. Hračka s pamlskem je taky super, akorát je vhodná pro pejsky s jemnějším skusem. Už jsem viděla spoustu hraček rozlousknutých bez větší námahy na polovic. A také je super velký fotbalový míč. Ten také malou vždy 100% zabaví.
<<

anysekk04

Příspěvek stř 27. črc 2011 14:39:36

fotbalový míč tuhle taky naše fenka ukradla nějakým klukům venku :D a šla se schovat do křoví :) naštěstí ho teda neprokousla, jen jemně se do něj zakousla pak jsem jí ho vzala :) to by bylo, abych to musela platit. jednou jsem ji povolila domů vzít si klacík, a když jsem se vrátila domů tak to bylo po celém bytě, takže to už nikdy :-D nejlepší je když jsme někde na procházce a ona si veme klasek a lehne si k tomu a začne ho kousat, no to mě vždycky naštve když máme někam namířeno a ona si u toho ještě v klidu lehne, jako by tam chtěla zůstat další hodinu :)
<<

Broucek

Příspěvek stř 27. črc 2011 18:12:14

Tak dneska jsme byli u kamaráda na chatě a on má nafukovací malý bazén pro dítě. panečku, to bylo zábavy :D Dali jsme jí tam petku, nafukovací balón co jsem po cestě koupil a už to jelo :D Ta hopsala v bazénu a naháněla petku, dokud jí neměla celou plnou vody a pamlsek úplně promočen. Pak jí prokousla, tak jsme jí to raději vzali. No a nafukovací balón, ať jsem se divil sebevíce, přežil :D Čekal jsem že jej prokousne, ale nějak se jí to nepovedlo, nedokázala tak moc otevřít tlamu :D Ale pro nás veliký pokrok, protože nemá ráda vodu, ale toto jí nevadilo, protože tam měla tak do půlky těla vodu a stále na dně, tak to jí asi vyhovovalo :D
<<

eda

Příspěvek čtv 28. črc 2011 12:44:12

Na zabavení je nejlepší balíček papírových kapesníků - ukrást, rozlepit, vytahat kapesníky a rozcupovat je na mikročástečky :D Skvěle se pak zabavím i já, když uklízím to nadělení a tahám mu z "držky" usliněné kousky kapesníků ;)
<<

Ovečka

Příspěvek čtv 28. črc 2011 13:25:23

My máme míčky s pamlsky. Je v tom takový labyrint a tím musí pamlsek projít než se dostane ven a pes to musí válet, aby pamlsek dostal ven :)
<<

Broucek

Příspěvek pát 29. črc 2011 12:33:21

To zní dobře :) Dá se to někde sehnat v obchodě nebo j to na Vymazlencově eshopu?
<<

Ovečka

Příspěvek pát 29. črc 2011 12:34:50

Nevšimla jsem si, že by to tam měl ale jinak se to dá sehnat v každém zveráči všechny možné velikosti.
<<

Broucek

Příspěvek pát 29. črc 2011 12:37:24

Děkuji moc za tip :D :D Hned vyzkoušíme :)
<<

anysekk04

Příspěvek pát 29. črc 2011 15:31:24

No já si musím dávat pozor co jí dávám, protože ona když to začne kousat a zůstanou malé částečky tak to začne jíst, normálně papírové kapesníčky by určitě snědla:) takže to vždycky na ni dohlížím celou dobu, a když má hračku rozkousanou tak musim sebrat noo :)
<<

ADLIIK20

Příspěvek sob 09. úno 2013 15:46:57

Dobrá hračka je KONG, je gumová, můžou se do ní dávat i pamlsky, dá se házat jako míček a je z kvalitní gumy...
Když zadáte do Googlu (obrázky) KONG tak Vám to ihned najde, jsou tam v černé a červené barvě :)
Psa to zabaví když mu do toho dáte pamlsek musí si ho vylovit a pak s ním můžete i aportovat ;)
<<

Teskoman

Příspěvek čtv 24. říj 2013 17:51:50

Dobrý den ,mohu vám poradit,že nejlepší hračka(alespoň pro mého psíčka)je balonek, z něhož vypadávají dobrůtky.Dávám tam pamlsky ,salámky,někdy i granulky a pejsek se už zabaví než příjdu domů.Takovýhle balonek se dá koupit všude .Stojí kolem 100 až 150 podle velikosti .
<<

Tereza Fenclová

Příspěvek stř 05. bře 2014 22:31:29

Naše Arynka (Německý ovčák) si oblíbila starého plyšáka. :) Je to taková růžová myš, s velkýma očima. :D Má ho už od malička a i když už hračce chybí několik částí těla, pořád ji vydrží žvýkat pěkně dlouho. ;) (Jinak má taky ráda ty klasické míčky na šňůrce a taky - BOTY :D )
<<

Arya

Příspěvek sob 24. pro 2016 15:18:07

Já jsem nedávno objevila stránky www.petamour.cz, kde mají nádherné kousací hračky pro psy, hned jsme si jich domů pár pořídili a po dvou měsících stále drží vcelku (podotýkám, že máme doma tele, a ne psa :)). Nejspokojenější jsme s hračkami z latexu: http://www.petamour.cz/34-latexove
<<

Eliska744

Příspěvek stř 25. led 2017 20:07:57

Co taková ty kousadla, co zároveň posilují zuby? Náš Monty se tím dokáže zabavit na dlouho, třeba ještě nějakou pískací hračku k tomu, kdyby náhodou. Zkuste se mnrkout na https://www.fajnzviratka.cz/, už jsem tam pár hraček koupila, ale hlavně tam nakupuju krmivo. Výběr je široký a když si k tomu ještě něco přihodíte, budete mít poštovné zdarma. :)
<<

VerculkaB

Příspěvek ned 21. led 2018 21:29:20

Tak naše fenka miluje frisbee, míčky, tenisáky, různé kousadla. Nejoblíbenější hračka je tady to kolečko https://czech.husse.com/hracka-kolecko hraje si s ním pořád, někdy si ho tahá i do pelechu. Kupovali jsme tam většinu hraček a kvalita je moc dobrá.
:o3

Zpět na Výcvik a výchova